Contact

Het Haags Montessori Lyceum is een montessorischool voor voortgezet middelbaar onderwijs en leidt op voor mavo, havo, atheneum en gymnasium.

Haags Montessori Lyceum

Nassau Bredastraat 5
2596 AK DEN HAAG

Locatie Neuhuyskade
Neuhuyskade 40
2596 XL DEN HAAG

telefoon: 070 – 324 54 18

Informatie: info@hml.nl
Administratie: administratie@hml.nl
Financiële administratie: financien@hml.nl

KvK nummer: 27253825

Schoolleiding
Rector: Conny van der Zande (conny.van.der.zande@hml.nl)
Conrector, locatieleider Neuhuyskade: Boris Hoppzak (boris.hoppzak@hml.nl)

Teamleiders
Teamleider klas 1hv: Sabrina Ghiani (sabrina.ghiani@hml.nl)
Teamleider klas 1 en 2mh: Ingrid Toneman (ingrid.toneman@hml.nl)
Teamleider klas 2hv: Sander Janssen (sander.janssen@hml.nl)
Teamleider klas 3hv: Tjomme Klop (tjomme.klop@hml.nl)
Teamleider klas 34m: Judith van Voorthuijsen (judith.van.voorthuijsen@hml.nl)
Teamleider klas 45h: Peter de Weerd (peter.de.weerd@hml.nl)
Teamleider 4v: Andrea Verwer (andrea.verwer@hml.nl)
Teamleider klas 56v: Denise Pieters (denise.pieters@hml.nl)

Decanen
Decaan havo/vwo: Pepijn van der Vliet (pepijn.van.der.vliet@hml.nl)
Decaan mavo: Paul Brink (paul.brink@hml.nl)

Taalcoördinator
Lique Radt (lique.radt@hml.nl)

Coördinatoren passend onderwijs
Mireille Oostindië (mireille.oostindie@hml.nl)
Sophie Bravenboer (sophie.bravenboer@hml.nl)

Oudervereniging
e-mail: oudervereniging@hml.nl
Interesse in ouderparticipatie op het HML? Lees hier meer over ouderbetrokkenheid.

VO Haaglanden
website: vohaaglanden.nl

Aanmelden
Zit jij in groep acht en wil je graag naar het HML?