Contact

Het Haags Montessori Lyceum is een montessorischool voor voortgezet middelbaar onderwijs en leidt op voor mavo, havo, atheneum en gymnasium.

Haags Montessori Lyceum

Nassau Bredastraat 5
2596 AK DEN HAAG

telefoon: 070 – 324 54 18
fax: 070 – 324 20 77

Informatie: info@hml.nl
Administratie: administratie@hml.nl
Financiële administratie: financien@hml.nl

KvK nummer: 27253825

Schoolleiding
Rector: Henriëtte Boevé (henriette.boeve@hml.nl)
Conrector: Conny van der Zande (conny.van.der.zande@hml.nl)

Coördinator 1e klassen: Sabrina Ghiani (sabrina.ghiani@hml.nl)
Coördinator 2e klassen: Janneke van de Kerk (janneke.van.de.kerk@hml.nl)
Teamleider 23HV, 4H, 45V: Tjomme Klop (tjomme.klop@hml.nl)
Teamleider 23MH, 4M5H6V, examensecretaris: Thomas ter Hart (thomas.ter.hart@hml.nl)

Decaan
Tamar Schats (tamar.schats@hml.nl)

Zorgcoördinator
Sabrina Ghiani (sabrina.ghiani@hml.nl)

Oudervereniging
e-mail: oudervereniging@hml.nl

VO Haaglanden
website: vohaaglanden.nl

Aanmelden
Zit jij in groep acht en wil je graag naar het HML?