Contact

Het Haags Montessori Lyceum is een montessorischool voor voortgezet middelbaar onderwijs en leidt op voor mavo, havo, atheneum en gymnasium.

Haags Montessori Lyceum

Nassau Bredastraat 5
2596 AK DEN HAAG

telefoon: 070 – 324 54 18
fax: 070 – 324 20 77

Informatie: info@hml.nl
Administratie: administratie@hml.nl
Financiële administratie: financien@hml.nl

KvK nummer: 27253825

Schoolleiding
Rector: Henriëtte Boevé (henriette.boeve@hml.nl)
Conrector: Conny van der Zande (conny.van.der.zande@hml.nl)

Teamleiders
Teamleider klas 1: Kim Medema (kim.medema@hml.nl)
Teamleider vwo-kernplus: Sacha Pool (sacha.pool@hml.nl)
Teamleider klas 2: Sander Jansen (sander.janssen@hml.nl)
Teamleider klas 3mhv/4m: Tjomme Klop (tjomme.klop@hml.nl)
Teamleider klas 45h: Andrea Verwer (andrea.verwer@hml.nl)
Teamleider klas 456v: Thomas ter Hart (thomas.ter.hart@hml.nl)

Decanen
Decaan onderbouw, 34m: Tamar Schats (tamar.schats@hml.nl)
Decaan bovenbouw: Robin Blanker (robin.blanker@hml.nl)

Zorgcoördinatoren
Zorgcoördinator onderbouw: Sabrina Ghiani (sabrina.ghiani@hml.nl)
Zorgcoördinator bovenbouw: Denise Pieters (denise.pieters@hml.nl)

Oudervereniging
e-mail: oudervereniging@hml.nl

VO Haaglanden
website: vohaaglanden.nl

Aanmelden
Zit jij in groep acht en wil je graag naar het HML?