Contact

Het Haags Montessori Lyceum is een montessorischool voor voortgezet middelbaar onderwijs en leidt op voor mavo, havo, atheneum en gymnasium.

Haags Montessori Lyceum

Nassau Bredastraat 5
2596 AK DEN HAAG

telefoon: 070 – 324 54 18
fax: 070 – 324 20 77

Informatie: info@hml.nl
Administratie: administratie@hml.nl
Financiële administratie: financien@hml.nl

KvK nummer: 27253825

Schoolleiding
Rector: Henriëtte Boevé (henriette.boeve@hml.nl)
Conrector/plaatsvervangend rector: Conny van der Zande (conny.van.der.zande@hml.nl)
Conrector mavo/havo: Boris Hoppzak (boris.hoppzak@hml.nl)

Teamleiders
Teamleider klas 1 hv: Sabrina Ghiani (sabrina.ghiani@hml.nl)
Teamleider klas 1 mh, 3m, 4m: Boris Hoppzak (boris.hoppzak@hml.nl)
Teamleider klas 2 mhv: Sander Janssen (sander.janssen@hml.nl)
Teamleider klas 3hv: Tjomme Klop (tjomme.klop@hml.nl)
Teamleider klas 2 t/m 4 v+ : Sacha Pool (sacha.pool@hml.nl)
Teamleider klas 45h: Andrea Verwer (andrea.verwer@hml.nl)
Teamleider klas 456v: Denise Pieters (denise.pieters@hml.nl)

Decanen
Decaan vwo: Robin Blanker (robin.blanker@hml.nl)
Decaan havo: Pepijn van der Vliet (pepijn.van.der.vliet@hml.nl)

Taalcoördinator
Lique Radt (lique.radt@hml.nl)

Coördinatoren passend onderwijs
Mireille Oostindië (mireille.oostindie@hml.nl)
Sophie Bravenboer (sophie.bravenboer@hml.nl)

Oudervereniging
e-mail: oudervereniging@hml.nl

VO Haaglanden
website: vohaaglanden.nl

Aanmelden
Zit jij in groep acht en wil je graag naar het HML?